WYNIKI i galeria zdjęć

WYNIKI ZAWODÓW  I KONKURSÓW E-PIM 2020

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 3-go maja o godz. 9.00 na podczas live na FB https://www.facebook.com/spmsalezjanie/

CHALLENGE – PODBIJANIE PIŁKI

KATEGORIA NR. 1

Miejsce PIERWSZE zajął TYMOTEUSZ WOLNIK z Częstochowy

Miejsce DRUGIE zajął JAŚ PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 2

Miejsce PIERWSZE zajął FILIP PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3

Miejsce PIERWSZE zajął PIOTR CZUBAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął MARCEL WOLNIK z Częstochowy

CHALLENGE – POMPKI

KATEGORIA NR. 1

Miejsce PIERWSZE zajął JAŚ PIERÓG ze Środy Śląskiej

Miejsce DRUGIE zajął TYMOTEUSZ WOLNIK z Częstochowy

KATEGORIA NR. 2

Miejsce PIERWSZE zajął ANTEK BALCERZAK z Lubina

Miejsce DRUGIE zajął FILIP PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3

Miejsce PIERWSZE zajął PIOTR CZUBAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął MARCEL WOLNIK z Częstochowy

KONKURS LITURGICZNY

KATEGORIA NR. 1 (na 22 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął TYMOTEUSZ KRZEŚNIAK z Lubina

Miejsce DRUGIE zajął JAKUB ROSENBEIGER ze Środy Śląskiej

Miejsce TRZECIE zajął JAN BIAŁEK z Wrocławia

Miejsce CZWARTE zajął FILIP WAWRZYNIAK z Poznania

KATEGORIA NR. 2 (na 37 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął PAWEŁ BOGUSIEWICZ z Konina

Miejsce DRUGIE zajął ANTONI SUCHARSKI z Konina

Miejsce TRZECIE zajął DAWID JANKOWSKI z Oleśnicy

Miejsce CZWARTE zajął LEONARD MOŚCICKI z Rumii

KONKURS O KSIĘDZU BOSKO

KATEGORIA NR. 1 (na 4 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął SZYMON BARTOCH ze Środy Śląskiej

Miejsce DRUGIE zajął OLIWIER MAREK z Lubina

Miejsce TRZECIE zajął BENIO KOZAL z Poznania

Miejsce CZWARTE zajął KAJETAN OŻAROWSKI z Lubina

KATEGORIA NR. 2 (na 15 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął JAN BIAŁEK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął ANDRZEJ BIAŁEK  z Wrocławia

Miejsce TRZECIE zajął MARCEL OŻAROWSKI z Lubina

Miejsce CZWARTE zajął JAKUB ROSENBEIGER ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3 (na 20 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął KONRAD KUZAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął LEON MOŚCICKI z Rumii

Miejsce TRZECIE zajęła EWA DZIEDZIC z Rumii

Miejsce CZWARTE zajął ŁUCJA GORSKA- Lucjatt z Wrocławia

Gratulujemy i pozdrawiamy

Organizatorzy

ZAPRASZAMY DO OGLĄDNIĘCIA

NASZEJ GALERII

Skomentuj...