PRZYJEDŹ 17 października na FSM do Środy Śląskiej

UWAGA ze względów bezpieczeństwa

najbliższe Formacyjne Spotkanie Młodych obędzie w sobotę 17 października w Środzie Śląskiej i będzie trwało jeden dzień a nie jak dotąd planowaliśmy 3 dni.

PROGRAM: Wyjazd z Wrocławia autokarem o godz. 8.00 (Plac Grunwaldzki 3), przyjazd do Środy Śl. na godz. 9.00 (Eucharystia i konferencja), następnie przejazd do Brzegu Dolnego (Paintball, ognisko, obiad), zakończenie w środzie Śl. około godz.18.00 a powrót autokarem do Wrocławia planowany na godz. 19.00. KOSZT: 20 zł za posiłki z napojami i przejazdem do Brzegu Dolnego + 30 zł za paintball (30 zł dodajemy z funduszu młodzieżowego) = 50 zł. Osoby jadące autokarem z Wrocławia do Środy i z powrotem dopłacają dodatkowo 20 zł.

Chłopaków z klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 1 szkół średnich zapraszamy na FSM do Środy Śląskiej. FSM to Formacyjne Spotkanie Młodych – organizujemy je pod hasłem KUŹNIA SERC – WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ. Chcemy nabierać nowych umiejętności, tworzyć wspólnotę tak jak chce tego ks. Bosko i oczywiście rozwijać się duchowo.

W programie turniej piłki nożnej i koszykówki, spotkanie z Grzegorzem, Szymonem, Kamilem i Markiem – młodymi salezjanami studiującymi w Lądzie nad Wartą, którzy pomogą nam dostrzec jak „wypłynąć na głębię” oraz drużynowe zmagania na polu walki „HeadShot” – Paintball w Brzegu Dolnym.

więcej na https://www.headshot.com.pl/

ZGŁOSZENIA:

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. Zapisy wraz z wypełnionym formularzem proszę przesyłać na e-mail thawrylewicz@yahoo.pl

O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Poniżej karty uczestnictwa:

tutaj możesz pobrać plakat https://tiny.pl/7lh3j

A tak było rok temu : )

Więcej wspomnień na https://sdbwroc.pl/2019/10/24/wspomnienia-z-fsm-u-w-srodzie-slasiej/

Skomentuj...