Mini Pim 2018/2019 – wyniki

Piłka nożna (Wrocław, 22.09.2018)

Kategoria L

  1. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożycielki Wiernych
  2. Poznań – parafia św. Jana Bosko
  3. Wrocław – parafia św. Michała Archanioła

Kategoria S

  1. Raszówka – parafia pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  2. Kopiec
  3. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko
  4. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożycielki Wiernych

Kategoria M1

  1. Lubin – parafia pw. św. Jana Bosko
  2. Lubin – parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
  3. Lubin – parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
  4. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko

Kategoria M2

  1. Lubin – parafia św. Jana Bosko

Piłka siatkowa (Lubin, 20.11.2018)

Kategoria L

  1. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożycielki Wiernych
  2. Wrocałw – parafia pw. św. Michała Archanioła
  3. Lubin – parafia pw. św. Jana Bosko
  4. Sosnowiec – parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego
  5. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko
  6. Wrocław – parafia pw. Naświętszego Serca Jezusowego

Kategoria S

  1. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko
  2. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożycielki Wiernych
  3. Wrocław – parafia pw. Chrystusa Króla
  4. Wrocław – parafia pw. św. Michała Archanioła

Piłka koszykowa (Środa Śląska, 16.03.2019)

Kategoria L

  1. Wrocław – parafia pw. św. Michała Archanioła
  2. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożenia Wiernych
  3. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko
  4. Środa Śląska – parafia pw. św. Andrzeja
  5. Częstochowa – parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kategoria S

  1. Wrocław – parafia pw. św. Michała Archanioła
  2. Wrocław – parafia pw. Chrystusa Króla
  3. Twardogóra – parafia Maryi Wspomożenia Wiernych
  4. Środa Śląska -parafia pw. św. Andrzeja

Kategoria M

  1. Wrocław – parafia pw. Chrystusa Króla
  2. Środa Śląska – parafia pw. św. Andrzeja
  3. Wrocław – parafia pw. św. Michała Archanioła
  4. Poznań – parafia pw. św. Jana Bosko
  5. Twardogóra – parafia pw. Maryi Wspomożenia Wiernych