WYNIKI i galeria zdjęć

WYNIKI ZAWODÓW  I KONKURSÓW E‑PIM 2020

Ofic­jalne ogłosze­nie wyników odbyło się 3‑go maja o godz. 9.00 na pod­czas live na FB https://www.facebook.com/spmsalezjanie/

CHALLENGEPODBIJANIE PIŁKI

KATEGORIA NR. 1

Miejsce PIERWSZE zajął TYMOTEUSZ WOLNIK z Częstochowy

Miejsce DRUGIE zajął JAŚ PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 2

Miejsce PIERWSZE zajął FILIP PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3

Miejsce PIERWSZE zajął PIOTR CZUBAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął MARCEL WOLNIK z Częstochowy

CHALLENGEPOMPKI

KATEGORIA NR. 1

Miejsce PIERWSZE zajął JAŚ PIERÓG ze Środy Śląskiej

Miejsce DRUGIE zajął TYMOTEUSZ WOLNIK z Częstochowy

KATEGORIA NR. 2

Miejsce PIERWSZE zajął ANTEK BALCERZAK z Lubina

Miejsce DRUGIE zajął FILIP PIERÓG ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3

Miejsce PIERWSZE zajął PIOTR CZUBAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął MARCEL WOLNIK z Częstochowy

KONKURS LITURGICZNY

KATEGORIA NR. 1 (na 22 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął TYMOTEUSZ KRZEŚNIAK z Lubina

Miejsce DRUGIE zajął JAKUB ROSENBEIGER ze Środy Śląskiej

Miejsce TRZECIE zajął JAN BIAŁEK z Wrocławia

Miejsce CZWARTE zajął FILIP WAWRZYNIAK z Poznania

KATEGORIA NR. 2 (na 37 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął PAWEŁ BOGUSIEWICZ z Konina

Miejsce DRUGIE zajął ANTONI SUCHARSKI z Konina

Miejsce TRZECIE zajął DAWID JANKOWSKI z Oleśnicy

Miejsce CZWARTE zajął LEONARD MOŚCICKI z Rumii

KONKURS O KSIĘDZU BOSKO

KATEGORIA NR. 1 (na 4 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął SZYMON BARTOCH ze Środy Śląskiej

Miejsce DRUGIE zajął OLIWIER MAREK z Lubina

Miejsce TRZECIE zajął BENIO KOZAL z Poznania

Miejsce CZWARTE zajął KAJETAN OŻAROWSKI z Lubina

KATEGORIA NR. 2 (na 15 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął JAN BIAŁEK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął ANDRZEJ BIAŁEK  z Wrocławia

Miejsce TRZECIE zajął MARCEL OŻAROWSKI z Lubina

Miejsce CZWARTE zajął JAKUB ROSENBEIGER ze Środy Śląskiej

KATEGORIA NR. 3 (na 20 uczestników)

Miejsce PIERWSZE zajął KONRAD KUZAK z Wrocławia

Miejsce DRUGIE zajął LEON MOŚCICKI z Rumii

Miejsce TRZECIE zajęła EWA DZIEDZIC z Rumii

Miejsce CZWARTE zajął ŁUCJA GORSKA- Luc­jatt z Wrocławia

Grat­u­lu­je­my i pozdrawiamy

Orga­ni­za­torzy

ZAPRASZAMY DO OGLĄDNIĘCIA 

NASZEJ GALERII

Skomentuj…